دستگیری زورگیران و مخلان نظم شرق تهران

دستگیری زورگیران و مخلان نظم شرق تهران
سرهنگ مینایی با اشاره به متلاشی شدن باند سارقان،زورگیران و فروشندگان مواد مخدر در شرق تهران گفت: ماموران انتظامی در تحقیقات و بررسی های پلیسی اعضای باند شهرام شرف را دستگیر کردند.
به گزارش ایلنا، سرهنگ مینایی رئیس کلانتری 128 تهرا‌ن‌نو در بیان جزییات انهدام باند شهرام شرف گفت:براساس منابع خبری و اطلاعات پلیسی مطلع شدیم که چند نفر با راه اندازی باندی مبادرت به سرقت، زورگیری، فروش مواد مخدر و روانگردان و همچنین بر پایی خانه فساد می کنند.

رئیس کلانتری 128 تهران‌نو با تاکید بر اینکه شهروندان شرق تهران در ارایه گزارش افراد شرور و مزاحم تعامل بسیار خوبی با کلانتری 128 تهران‌نو دارند، بیان داشت: در این زمینه برای شناسایی این باند مخوف، اکیپی از ماموران مجرب معاونت تجسس کلانتری 128 با سرپرستی سروان احمدی تحقیقات خود را در این زمینه برای شناسایی ودستگیری اعضای این باند که با معتاد کردن جوانان و فراهم کردن مواد متهمان انها را نوچه خود کرده،شروع کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: غروب روز دوشنبه هفته گذشته سرنوشت تلخی برای سارقان، زورگیران، مخلان نظم و امنیت عمومی و همچنین دایر کنندگان خانه فساد بود.

وی گفت: این اتفاق درحالی صورت گرفت که ماموران انتظامی معاونت تجسس کلانتری مدتی پیش نیز به صورت ویژه پیگیری می کردند و منتظر یک فرصت مناسب بودند تا بتوانند با در دست داشتن دلایل و مدارک متهمان را به دام بیندازند.

مینایی تصریح کرد: عصر روز دوشنبه هفته گذشته در یک عملیات غافلگیرانه 2 نفر از متهمان به نام اسماعیل و امیر رضا به سرکردگی فردی بنام شهرام شرف که از بزه کاران و شروران منطقه بودند، را دستگیر کردند.

وی درباره سوابق متهمان گفت: دو سال پیش که طرح جمع آوری ارازل واوباش در سطح حوزه استحفاظی شروع شد، متهمان نیز دستگیر و بر اساس حکم قضایی به 12 ماه حبس محکوم شدند.

مینایی تصریح کرد :متهمان پس از آزادی از زندان در شرق تهران مبادرت به شرارات می کردند و طعمه های خود را به طرز وحشیانه ای با سلاح سرد مجروح و اموال آنها را به سرقت می بردند.
این مقام انتظامی نیز بیان داشت: سرکرده باند و دو نوچه اش با به دام انداختن جوانان خام به طریقی با انها ارتباط برقرار کرده و بندرت آنها را معتاد و در قبال دادن مواد به آنها، استفاده سوء می کردند.

سرهنگ مینایی گفت: سرکرده باند در تحقیقات و بازجویی های اولیه پلیسی به 100 فقره زورگیری، شرارت، قمه کشی، خرید وفروش مواد مخدر و روانگردان و راه اندازی خانه فساد همراه با نوچه‌هایش اعتراف کرده است.

سرهنگ مینایی رئیس کلانتری 128 تهران‌نو در پایان با تقدیر از همکاری و تعامل دوسویه دادسرای ناحیه 4 تهران خاطر نشان کرد : متهمان با قرار 100 میلیونی روانه زندان و تحقیقات پلیسی همچنان در این زمینه ادامه دارد.
/ 0 نظر / 21 بازدید